en yakın hurdacı

Çerkezköy Hurdacı

Çerkezköy hurdacı sektöründe kurulmuş olduğumuz günden bu yana çevre temizliği ve geri dönüşüm açısından büyük başarılara imza attık ve bu doğrultuda devam etme kararı almış bulunmaktayız. Metal hurda alımı yapan firmamız bünyesinde Çerkezköy, Malkara, Muratlı, Saray mevkilerinde her bir adrese kendimiz intikal ederek hurdalarınızı kendi imkânlarımız ile satın almaktayız. Sizlere zahmet vermeden kazanç imkânı sunmaktayız. Çerkezköy hurdacı firmamız ile çalışmak istediğiniz takdirde mevcut hurdalarınızın satışı için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. İrtibata geçtiğiniz takdirde personellerimiz adres bilgilerinizi alacak ve satış işlemlerinizi adresten teslim seçeneği doğrultusunda gerçekleştirecektir. Müşteri memnuniyeti bizler için her şeyden önce gelir. Bu sebeple Çerkezköy daima hakkını verecek şekilde belirlenir.

Çerkezköy Soyma Bakır Hurdası Alımı

Hurdalarınızı en güvenilir şekilde satmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Çerkezköy hurdacı firmamız diğer firmalara nazaran en yüksek fiyat imkanı sağlayan firma konumunda yer alıyor. Müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için gelişmiş teknoloji ve tecrübeli ekibimizle en doğru işleri gerçekleştiriyoruz.

Bu ürüne bu kadar önem verilmesinin en büyük sebebi erozyona uğramamış olmasıdır. Öyle ki hangi ürün olursa olsun sınai işlemlerden bir ürün ne kadar çok geçerse değeri hurda sektöründe bir o kadar düşer. Böyle bir pozisyonda elektrik iletim hatlarında kullanıldıktan sonra hiçbir işlem görmeden soyma makineleri sayesinde kablosundan ayrılan soyma bakır hurda geri dönüşümde rahatlıkla işlem görebilecektir. Bu özelliklere sahip olan Çerkezköy hurdacı firmamız en doğru işlemlerden geçirerek hurdaların alım satım işlemlerini yapmaktadır.

Çerkezköy Alüminyum Hurdası Alımı

Güncel ve yüksek fiyatlardan Çerkezköy lokasyonunda alüminyum hurdası alımı yapılmaktadır. Kilogram veya ton ağırlıklarında alüminyum hurdası, bakır hurdası, çinko hurdası gibi çeşitli hurdaları evlerinizden veya iş yerlerinizden almaktayız. Alüminyum hurdası, bakır hurdası ve diğer hurdaların kilogram veya ton fiyatlarını merak ediyorsanız müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çerkezköy ilçesi genelinde alüminyum hurdası alınmaktadır. Yüksek ve şeffaf fiyat politikası ile müşterilerimizin memnuniyetini düşürmemek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Sizlerde alüminyum hurdalarınızı bizlere teslim etmek isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Siz kıymetli müşterilerimiz de firmamıza teslim ettiğiniz hurdalar ile para kazanabilir ve geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.