Edirne Hurdacı firmamız tarafından geri dönüşüm alanında hizmet verilmekte ve hurda alımı yapılmaktadır. Tüm hurda çeşitleri için Edirne hurdacı firmamız Kınıklar Metal ile iletişime geçilerek hurda satışı yapılabilir.

Edirne Hurdacı

Hurda satmak isteyen tüm müşterilerimiz Edirne Hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirler. Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Merkez, Süloğlu, Uzunköprü ilçelerinde faaliyet gösteriyoruz. Her ilçede adresten hurda alımı yapıyor ve hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Firmamız hurda alımlarını profesyonel ekibi ile yapmaktadır. Bizi arayan müşterilerimizin en kısa sürede adresine gidiyor ve hurdalarını gruplandırdıktan sonra yerinde tartıyoruz. Her hurda kendi türünde fiyatlandırılmaktadır.

Edirne hurda açısından oldukça önemli bir bölgedir. Her yıl bölgede binlerce ton hurda ortaya çıkmakta ve hurdacılar tarafından alınan bu hurdalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurdacı firmamız da bu kapsamda hizmetlerini yürütmekte ve hurdaları satın alarak geri dönüşüme kazandırmaktadırlar. Tüm bölgelerden hurdasını değerlendirmek isteyen Edirne sakinleri firmamız ile iletişime geçebilirler.

Edirne Hurda Fiyatları

Edirne’de hurda fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizi arayabilirsiniz. En güncel hurda fiyatlarını sizlere bildiriyoruz. Aynı zamanda verdiğimiz fiyatlar diğer firmalara nazaran en yüksek fiyatlar olmaktadır. Zira bizler profesyonel olarak işlemler yapmakta, kendi tesisimizi kullanmakta, geri dönüşümü kendi tesisimizde yapmaktayız. Bu da Edirne’de hurda alırken en yüksek seviyeden fiyat vererek müşterilerimize en yüksek kazancı verme şansımızı arttırmaktadır. Tüm müşterilerimiz bilmelidir ki bizimle iletişime geçerek en yüksek kazancı elde edebilirler. Bakır hurdası fiyatı, krom hurdası fiyatı, çinko hurdası fiyatı, demir hurdası fiyatları, kablo hurdası fiyatları, soyma bakır hurdası fiyatları, alüminyum hurdası fiyatları gibi tüm hurda fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın.

Edirne Hurdacı Telefonu

Edirne hurdacı firmamızın telefon numaraları sitemizde mevcut olup bu numaralarımızı arayarak hurdacı firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Elinizde hangi türden metal hurdası olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Bakır hurdası, paslanmaz hurdası, krom hurdası, kablo hurdası, sarı hurdası, çelik hurdası, alüminyum hurdası ve diğer tüm metal hurdalarınızı aracılığımızla değerlendirebilirsiniz. Bunların yanı sıra yüksek tonajlı kâğıt ve plastik hurdaları için de bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.