Bahçelievler Hurdacılık Sektöründe En Büyük Firmayız

Bahçelievler hurdacı sektörünün 16 senelik hurdacısı olarak Kınıklar Hurda Metal ilçede her nevi hurda alımı sağlamakta olan sektörde en büyük firmalardan birisidir. Firmamız ilçede yer alan tüm okullardan, hastanelerden, alışveriş merkezlerinden, bölge esnafından, tüm özel şirketler ve kamu kurumlarından hurda alım satım süreçlerini sağlamaktadır.

Kınıklar Hurda Metal olarak ilçeden aklınıza gelebilecek her nevi maden metal hurda çeşidini peşin ödemeyle adresten aynı gün satın alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz. Ayrıca ilçede kentsel dönüşüme girecek olan bölgelerde hurda karşılığı yıkım işlerini ve söküm işlerini de profesyonel olarak sürdürüyoruz. Hemen Kınıklar Hurda Metal ile iletişime geçip geri dönüşüm süreçlerinizi profesyonel olarak firmamıza teslim edebilirsiniz. Bahçelievler geri dönüşüm firması olarak ilçenin tarihi geçmişini de buradan inceleyebilirsiniz. (inceleyiniz)

Bahçelievler hurdacısı olarak günün 7 günü 24 saat hurdacılık ve geri dönüşüm süreçlerinizde yanınızdayız. Firmamız ilçeden her nevi demir hurdası, bakır hurda, sarı hurdası, paslanmaz hurdası, alüminyum hurdası, çinko ve kurşun hurda, plastik hurdası, akü hurdası, sarı musluk hurda, kablo hurdası alımını sağlamaktadır. Tüm hurdalarınızı güncel fiyatlar üzerinden alıyor, ödemenizi adresinizde peşin olarak tarafınıza sağladıktan sonrasında araçlarımıza yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bahçelievler’de ki hurdacılar arasında en yüksek hurda fiyatlarını biz sunuyoruz. Firmamız Bahçelievler dışında İstanbul geneli tüm ilçelere hizmet sağlamaktadır. Geri dönüşüm sektöründe senelerdir profesyonel süreçlerini yürüten firmamız ihaleyle hurda alımlarına da katılmaktadır. Sektörün yenilikçi firmalarından birisi olan Kınıklar Hurda Metal hurdacı İstanbul sektöründe bilinirlik açısından en eski firma olduğundan dolayı İstanbul geneli birçok fabrikadan yüksek tonajlı hurdaları da satın almakta, geri dönüşüme kazandırmaktadır.

hurdacı bahçelievler

Hurdacınız Olarak Bahçelievler Genelinden Bizi Arayabilirsiniz

Hurdacı Bahçelievler şirketi olarak tonajlı hurdalarınız için güncel hurda fiyatlarının dışında özel bir fiyat daha uygulayarak hurdalarınızı piyasanın üzerinde satın alıyoruz. Firmamız güvenilirlik açısından İstanbul’un en çok tercihi konumundadır. Kınıklar Hurda Metal ile daha öncesinde çalışma fırsatınız olmadıysa hemen teklifinizi e-posta yoluyla ya da direkt olarak firmamızı arayıp iletebilir, hurda malzemelerinizin resimlerini, ağırlığını, konumunuzu da whatsApp üzerinden tarafımıza ileterek hızlıca hurdalarınız için teklif alabilirsiniz.

Kınıklar Hurda Metal olarak Hurdacılık sektörüne Bahçelievler genelinde adı sıkça duyulan firmamız karton hurdası alımı, kâğıt hurdası alımı, PVC, plastik hurda alımı da yapmakta olup aynı gün adresinize ekip yönlendirmektedir.

bahçelievler hurdacı telefon numarası

Bahçelievler Hurdacı Telefon Numarası Olarak Hemen Bizi Arayınız

Bahçelievler hurdacı numarası olarak internet sitemizde bulunan numaralarımızdan bizimle direkt iletişim kurabilirsiniz. İş gereği telefonlarımızın çekmediği bir bölgede olmamız durumunda ise e-posta yoluyla bize ulaşabilir, ayrıca whatsApp iletişim numaramızdan da bizlere hurdalarınızın resimlerini ileterek mesajınızı gördüğümüz anda teklifimizi tarafınıza iletmemiz için bilgi paylaşımı da yapabilirsiniz.

Bahçelievler hurdacı telefonu olarak rehberinize firmamızı ekleyip bundan sonraki tüm süreçlerde ortak çalışma yapmamıza fırsat sunabilir, piyasanın en yüksek fiyatları üzerinden hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Sektörün öncü şirketi olan Kınıklar Hurda Metal her nevi hurda alımı yapmakta, her zaman güvenilir hizmet anlayışını benimsemekte, tüm süreçlerini profesyonel ve uzman ekibiyle sürdürmektedir.

En yakın hurdacı nasıl bulunur? Hemen içeriğimizi ziyaret edip aklınızı kurcalayan soruların cevabını içeriğimizde bulabilirsiniz.