Başakşehir Hurdacısı Olarak Hizmetinizdeyiz

Başakşehir hurdacı süreçlerimizin oldukça yoğun geçtiği sanayi alanlarının, iş alanlarının oldukça yoğun olduğu kale bölgelerimizden birisidir. Bölgede firmamız senelerdir hizmetlerini sürdürmektedir. Eğer bölgede alanında öncü, işlerini adil yapan, yaptığı işin hakkını veren bir hurdacı arıyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Firmamız bölge genelinde demir, bakır, alüminyum, krom, sac, sarı, çinko, maden, paslanmaz, kablo hurdalarının genelini yüksek tonajlarda satın almaktadır.

Ayrıca Başakşehir’e bağlı bulunan bölgelere de hizmetimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Bu bölgeler Altınşehir, Güvercintepe, Kayabaşı, Kayaşehir bölgeleridir. Bu bölgelerin de tamamından hurda alımını sağlamaktayız. Hurdacı Başakşehir için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. İlçeyi çöp yığını olmaktan arındırmakta, ayrıca bu atık ürünleri geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine de katkılarını sağlamaktadır. Atık ürünler hem çevreye hem de insan sağlığına zarar vermektedir. Bu ürünleri firmamız haftanın her günü toplamaktadır. Siz de hurdacılık süreçlerinizde bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Başakşehir Hurda Alımında Kalelerimizden En Güçlüsüdür

Başakşehir hurda alımı ile ilgili sıkça uğradığımız, haftanın büyük bir yoğunluğunu geçirdiğimiz kilit noktalardan birisidir. Sanayi siteleri, fabrikaları oldukça fazla olmasından dolayı bölgeden günlerce atık ürünleri depolarımıza çektiğimiz doğrudur. Hurdacılıkla ilgili olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini kusursuz bir şekilde sürdürmektir.

Ülkemizi incelediğimizde her yıl ortalama olarak 30 milyon tonu aşkın evsel atık çıkmakta, 1,5 milyon tonajda endüstriyel atık çıkmakta, 100.000 ton üzerinde de tıbbi atık çıkmaktadır. Bu atıkları incelediğimizde ise dönüşüme kazandırılmadan %80’lik bir oran doğaya atılmaktadır. Bu atıkların zararını manevi olarak bir kenara bırakırsak maddi olarak gideri 1,6 milyar TL civarındadır. Bundan dolayı hem sağlığınız hem de ülkemizin, çocuklarımızın geleceği için bu atıkları doğaya atmak yerine biriktirip Başakşehir hurdacı numarası çevirerek hemen bizi aramanız daha faydalı olacaktır.

Ayrıca hurdacı süreçlerimizle ilgili olarak Başakşehir genelinden Başakşehir’e bağlı semtlerden bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Linkten Hurdacı İstanbul süreçlerimizle ilgili bilgilere erişip inceleyebilirsiniz. Kınıklar Metal olarak her daim hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Fiyatlarımız günlük hurda borsası fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Hemen bizi arayabilirsiniz.