Ümraniye Hurdacı Sektörüne Kınıklar Olarak Yön Veriyoruz

Ümraniye hurdacı sektöründe senelerdir verdiğimiz hizmetlerin sonucu olarak bölgede bugün birçok müşterimiz bulunmaktadır. Firmamız Ümraniye genelinde yer alan tüm fabrikalardan, sanayi sitelerinden, organize sanayilerden, özel kuruluşlar ve Kamu kuruluşlarının genelinden her çeşitte hurdayı yüksek tonajlarda aynı gün adresten satın almaktadır. Ödemelerimizi adresinizde nakit olarak gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye’de hurdacı olarak firmamız bölgeden her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda kurşun, hurda kalay, hurda akü, hurda naylon, hurda plastik, hurda PVC, hurda çelik, hurda kablo türlerini yüksek tonajlarda satın alıp Londra metal borsasının güncel fiyatları üzerinden alımlarını sağlamaktadır.

Ümraniye hurdacıları olarak günün 7/24 saati firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız bölgede çoğu zaman hurda karşılığı bina yıkım işlerini yürütmektedir. Teknolojinin her geçen gün daha da gelişim göstermesiyle birlikte firmamız da dijitalleşme süreçlerine ayak uydurarak tüm araç gereçlerini, çalışmalarda kullanmış olduğu ekipmanlarını gelişen teknolojinin şartları neyi gerektiriyorsa ona göre güncellemiştir.

Ümraniye’de ki hurdacılar olarak müşterilerimizin bize güvenmesi, çalışmalarımızdan memnun kalması tüm değerlerin üzerinde gelmektedir bizler için. Kınıklar Metal olarak firmamız Ümraniye ilçesine bağlı bulunan Âdem Yavuz Mahallesi, Altınşehir mahallesi, armağanevler mahallesi, Aşağı Dudullu mahallesi, Atakent mahallesi, Atatürk mahallesi gibi semtlerin tamamına hurdacılık hizmeti sağlıyoruz.

Hurdacı Ümraniye Sektöründe Kınıklar Olarak Gururluyuz

Hurdacı Ümraniye firmaları arasında bulunan firmamız bölgede her çeşit hurdanın alım satım süreçlerini sağlamaktadır. Firmamız Ümraniye ilçesinin her bir yanından yüksek tonajlarda alımlar sağlamakla birlikte, işlerini titizlikle yürütmektedir. Alanında deneyimli bir firmadan hurdacılık süreçlerinizle ilgili olarak teklif almak isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hurdacılar Ümraniye ilçesinde başka hangi mahallelerden atık hurdaları alır der gibisiniz. Gelin birlikte görelim. Firmamız Ümraniye genelinde yukarıda belirttiğimiz semtlerin dışında Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak mahallesi, Çamlık mahallesi, Dudullu OSB mahallesi, Dumlupınar mahallesi, Elmalıkent mahallesi, Esenevler mahallesi, Esenkent mahallesi, Esenşehir mahallesi gibi tüm semtlerden de hurdacı olarak alım sağlamaktadır.

Ümraniye Hurda Alanlar Olarak Seçiminiz Kınıklar Olmalı

Ümraniye hurda alanlar olarak her çeşit hurdayı sektörde en yüksek hurda fiyatları üzerinden alan bir firma olarak firmamızı günün her saati arayabilirsiniz. Firmamız sektörün en eski firmalarından olmasıyla birlikte, uzun senelerdir İstanbul sınırlarında hizmet sağlamasından dolayı bölgeyi de çok iyi tanımaktadır. Siz de zaman kaybetmeden hurdacılık süreçleriniz için hemen Kınıklar Metal’den teklif alın.

Ümraniye hurda demir alımı süreçlerimizle ilgili olarak bölgede en yoğun çalışma yaptığımız semtler Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Finanskent mahallesi, Hekimbaşı mahallesi, Huzur mahallesi, Ihlamurkuyu mahallesi semtleridir.

Ümraniye hurda plastik alımı için de firmamız neredeyse ayın her günü aranmaktadır. Firmamız yüksek tonajlı plastik hurda alımlarını da bölgede her geçen gün daha yüksek tonajlarda adresten nakit ödemeyle satın almaktadır.

Ümraniye hurda kurşun alımı ile ilgili olarak firmamız yine her gün aranmaktadır. Senelerin bilgi birikimi, hurdacılık tecrübesi, deneyimine sahip bulunan ekip arkadaşlarımızı teklif gelmesi durumunda aynı gün müşterilerimizin adreslerine hemen yönlendirmekteyiz.

Geri dönüşüm sektörüyle ilgili olarak detaylı bilgi edinmek istiyorsanız hemen Blog sayfamızda yer alan hurdacı İstanbul adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.