Üsküdar Hurdacı Sektörünün parlayan Yıldızı Kınıklar

Üsküdar hurdacı sektöründe senelerdir edindiğimiz geri dönüşüm sektörünün deneyimleriyle sektörde parmakla gösterilebilen firmalar arasına girdik. Firmamız ilçenin en eski geri dönüşüm firmalarından birisi olmakla birlikte, ilçenin geri dönüşüme bakış açısını değiştirmesinde büyük rol oynamaktadır.

Kınıklar Metal olarak Üsküdar hurdacıları arasında müşterilerine en yüksek hurda fiyatlarını biz sunuyoruz. Firmamıza atık hurdalarla ilgili olarak Üsküdar genelinden teklif gelmesi durumunda aynı gün alanında senelerin deneyimini taşıyan personellerimiz müşteri adresini ziyaret etmektedirler. Firmamız Üsküdar genelinde yer alan mahallelerin genelinden her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda kurşun, hurda zamak, hurda paslanmaz, hurda alüminyum, hurda akü, hurda PVC, hurda plastik, hurda kablo gibi hurda türlerinin tamamını yüksek tonajlarda satın almaktadır.

Üsküdar’da ki hurdacılar olarak bölgede ayrıca tüm şantiyelerden, sanayi sitelerinden, organize sanayilerden, bireysel ve Kurumsal manada iş yürüten tüm müşterilerimizden her çeşit hurdanın alımını nakit ödemeyle sağlamaktayız. Firmamız ayrıca Üsküdar genelinde hurda karşılığı fabrika yıkımı, bina yıkım işleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri gibi birçok süreci de geri dönüşüm süreçleriyle beraber yürütmektedir.

Üsküdar en yakın hurdacı firması olarak internet sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan hemen bizimle iletişim kurabilir, ücretsiz keşif talebinde bulunarak ekibimizi tarafınıza yönlendirmemiz için bizden teklif talep edebilirsiniz. Firmamız geniş araç parkuru sayesinde İstanbul genelinde yer alan tüm ilçelere aynı anda hizmet sağlamakta olup, donanımlı ekipmanları ile işlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Hurdacı Üsküdar İçin Değer Biçilemez Önem Taşımaktadır

Hurdacı Üsküdar sektöründe bugüne kadar sürdürdüğümüz geri dönüşüm çalışmaları neticesinde kaliteden, müşteri memnuniyetinden, temiz işçilikten hiçbir zaman ödün vermedik. Firmamız Üsküdar ilçesine bağlı olan Acıbadem Mahallesi, Ahmediye mahallesi, Altunizade mahallesi, Aziz Mahmud Hüdayi mahallesi, Bahçelievler mahallesi, Barbaros mahallesi, Bulgurlu mahallesi, Burhaniye mahallesi geneline hurdacılık hizmeti sağlamaktadır.

Hurdacılar Üsküdar halkının temiz bir nefes alması, temiz bir doğada yaşaması adına, her gün sokağa atılan kimyasal karışımlar bulunan atıkları düzenli olarak toplayıp müşterilerinin sağlık süreçlerine de katkı sağlamaktadır. Siz de doğanın yaşanabilir halde olması için, gelecek nesil için yaşanacak bir alan olması için mutlaka hurdacılık süreçlerinizle ilgili firmamızdan çözüm almalısınız. Firmamız Üsküdar’a bağlı bulunan Cumhuriyet Mahallesi, Ferah mahallesi, İcadiye mahallesi, Kandilli mahallesi, Kısıklı mahallesi, Kuleli mahallesi, Kuzguncuk mahallesi gibi birçok mahalleye de hurdacılık süreçleri sağlamaktadır.

Üsküdar Hurda Alan Firmalar Olarak Neler Alıyoruz?

Üsküdar hurda alanlar olarak firmamız bölgeden her çeşit hurdayı değerinde ve yerinden satın almaktadır. Firmamız bölgede yer alan tüm mahallelerden demir hurda, bakır hurda, sarı hurda çelik hurda, çinko hurda, krom hurda, kablo hurda, paslanmaz hurda, makine hurdası, naylon hurdası, pet hurdası, 2.el makine hurdası gibi tüm atıkları aynı gün değerinde nakit ödemeyle satın almaktadır.

Ayrıca geri dönüşüm sektöründe neler olup bittiği ile ilgili, geri dönüşümün neden bu kadar büyük önem kazandığı ile ilgili detaylı bilgilere erişip incelemek isterseniz BLOG sayfamızda yer alan hurdacı İstanbul adlı makalemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.