Hurdacı İstanbul Olarak Sektöre Yön Veriyoruz

Hurdacı İstanbul olarak bu büyük kentimizde alanında senelerin tecrübesine, bilgi birikime sahip olan uzman kadromuzla, müşterilerimizin tamamına Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinde en iyi fiyatları sunmakta, metal sektörünün fiyatlarını günlük olarak analiz edip, fiyatlarımızı tamamı ile sektörümüze özel piyasadan uygulamaktayız.

Hurdacı olarak her nevi hurdalarınızı yerinizden ve değerinde satın alıyor, geri dönüşüme kazanımında faaliyetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Hurdacı olarak müşterilerimizin ürünlerini zamanında teslim alıyor, müşteri sürekliliğini ve memnuniyetini daima ilerleterek sektöre farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Öncelikli olarak amacımız 7/24 sağlamış olduğumuz hizmetlerimizle zamanında teslimat süreciniz hızlandırıp, müşteri memnuniyeti sürecini maksimum derecelere çıkarmaktır.

İstanbul Hurdacıları Olarak Neler Yapıyoruz ?

Hurdacı kimliğimizle daima güler yüzlü, dürüst hizmet sergiliyoruz. İstanbul genelinde demir, bakır, alüminyum, krom, sac, her nevi hurda alım satımında firmamız senelerdir Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinde hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmekte olan, topluma her daim katkısı olan bir firmadır.

Hurdacı olarak yaşanabilir, nefes alınabilir bir doğanın ileri kuşaklara sürdürülmesi adına her geçen gün daha çok çalışıyor, hizmet alanımızı daha da ilerilere götürüyoruz. Hurdacılığın temeli doğa üzerine kurulmuştur. Hurdacılar olarak ülkemizin her bölgesi bizim için önem taşımaktadır. Siz de hurdacıların neler yaptığını, neden bu mesleğin önemli olduğunu merak ediyorsanız, mutlaka içeriğimizi okumanızı öneriyoruz.

Hurdacı numarası, hurdacı telefonu, hurdacı telefon numarası gibi tüm arayışlardan siz değerli müşterilerimizi kurtarmak için buradayız. Bu bizim ata mesleğimiz, sonuna kadar da yanınızda olacağımıza söz veriyoruz.

  • Hurdacı olarak demir atıklarını şantiye alanlarından, inşaat alanlarından topluyor, geri dönüşüme kazandırıyoruz.
  • Hurdacı faaliyetlerimizi yürütürken oldukça değerli bir maden olan bakır hurdalarını sanayi sitelerinden, organize sanayi bölgelerinden, fabrikalardan topluyor, geri dönüşüme tekrar kazandırıyoruz.
  • Hurdacılar olarak sarı hurdaları, nikel hurdaları, krom hurdaları sanayi sitelerinden yüksek tonajlarda toplayıp tekrar kullanıma açılmasını sağlamak için geri dönüşüm tesislerine teslim ediyoruz.
  • Hurdacılık sektörünün liderlerinden birisi olarak oksijenle kesim işlerinizi, bina söküm işlerinizi, yıkım işlerinizi çevreye ve insana zarar vermeden profesyonelce sağlıyoruz.
  • Hurda alımı, hurda satımı, hurdacılık kelimelerinin hakkını sonuna kadar veriyor, müşterilerimize karşı her daim dürüst ve adil yaklaşım sergiliyoruz.
  • Hurda alımı süreçlerimizde her zaman şeffaf davranıyor, adil yaklaşımla tüm müşterilerimize eşit olanaklar sağlayarak, fiyat politikamızı şeffaf bir şekilde sunuyoruz.
  • En yakın hurdacılar olarak İstanbul başta kale bölgemiz olmak üzere Türkiye genelinde her bölgeye araç gönderiyoruz. Yüksek tonajlı alımlar sağlayarak, ham madde ihtiyacını geri dönüşüm tesislerine atıkları teslim ederek karşılıyor, üzerine ihracat süreçlerine yüksek katkılar sağlıyoruz.

hurdacı istanbul

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası

Hurdacı İstanbul Avrupa yakası yaklaşımında önceliğimiz, firmamızın ana prensibi, faaliyetlerimizi geri dönüşüm süreçlerimizle yurtdışına da taşımaktır. Firmamız, hurda alımlarını sektörde mutlu müşteri prensibini benimseyerek her zaman piyasanın üzerinde fiyatlar sunup, müşterilerinin mutluluğunu paylaşarak devam ettirmektedir.

İstanbul Avrupa yakası hurdacı olarak imalat atığı hurdalarınızdan, fabrika hurdalarınıza, şantiye ve yıkım hurdalarınıza kadar her nevi kullanım ömrünü tamamlamış, geri dönüşüme kazandırılması gereken ürünleri topluyoruz. Çevremizi de düşünerek çevrede atık ürünlerin kötü bir görüntü oluşturmasını da önlemekteyiz.

Hurdacı İstanbul Anadolu Yakası

Hurdacı İstanbul Anadolu yakası faaliyetlerini de aralıksız olarak sürdüren firmamız, evinizin mutfağında, herhangi bir alanında kullanmış olduğunuz işlevini yitiren tüm ürünlerinizi çöpe atmanız yerine sizden satın almaktadır. Hem aile bütçenize katkı sağlamanıza vesile olmakta, hem de atık duruma gelmiş olan ürünlerinizi insanların tekrar kullanımına sunmak adına geri dönüşüm tesislerine teslim etmektedir.

İstanbul Anadolu yakası hurdacı olarak, beyaz eşya hurdalarınızı sizden en iyi fiyatlara satın almakta, yeni bir ürün satın alırken harcama maliyetlerinizi de azaltmaktayız. Ayrıca elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınızı adresinize gelip teslim almakta, ödemelerinizi ise nakit olarak adresinizde size sağlamaktayız. Ayrıca 2.el temiz eşya aradığınızda, özellikle beyaz eşyalar için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

istanbul hurdacı

Hurdacı Telefonu Aramayın Biz Size Yakınız

Hurdacı telefonu arama derdinizi Kınıklar Metal olarak ortadan kaldırıyor, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunarak ürünlerinizi fabrikalarınızdan, şantiye alanlarından, iş merkezlerinden, üretim tesislerinden anında yüksek tonajlarda satın alıyoruz. Hurdacılık ile ilgili olarak bir açıklama yapacak olursak, atıl duruma gelmiş olan kullanım ömrünü tamamlamış malzemelerin hurdacılar tarafından satın alınarak, geri dönüşüme kazandırılması evresine verilen genel isim olarak açıklamak yerinde olacaktır.

Hurdacı numarası aradığınızda öncelikli hurdacının büyük bir hurdacı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyük hurdacılar hurdalarını depolarında stoklayarak, ayrıştırma işlemlerini gerçekleştirerek hızlı bir şekilde geri dönüşüm tesislerine teslim etmektedirler. Geri dönüşüm tesislerine gelen hurdalarsa burada tekrardan temizlenip ayrıştırma işlemi tekrar sağlanarak, en son işlenen uygulamalarla birlikte ham madde şeklinde yeni ürünlerin üretimi için piyasa sürülmektedir.

İstanbul Hurdacı Telefonları

İstanbul hurdacı telefonları şeklinde Google üzerinde arama yapmadan önce şunu bilmenizi isteriz ki! Bu sektör dünya genelinde milyar dolar değerlerinde işlerin döndüğü oldukça kıymetli bir sektördür. Ülkemizden bir örnek vermemiz gerekirse, senede 30 milyon civarına yaklaşan evsel atık, 1,5 milyona yakın endüstriyel atık, 150.000 ton civarı tıbbi atık cinsi ortaya çıkmaktadır. Bu atıkları kendi içerisinde kategorilerine cinslerine göre böldüğümüzde ise büyük oranı kâğıt adın verdiğimiz atıklar, geri kalan kısmı ise cam ve hurda metal gruplarından oluşmaktadır.

Hurdacı olarak şunu bilmenizi de isteriz ki! Bu atıkların büyük oranı geri dönüşüme kazandırılmadan direk olarak çöpe gitmektedir. Bu atıkları müşterilerimizin tamamından çöpe atmamasını biriktirip İstanbul en yakın hurdacı olarak Kınıklar metal firmasını aramasını temenni etmekteyiz.