hurda bakır alımı

Uzman ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimizin hurdalarını Kocaeli hurdacı firması olarak alıyoruz. Tek yapmanız gereken hurda alım satımı için firmamızla iletişime geçmeniz. Her türlü hurdanızı iyi fiyatlarla ve kaliteli hizmet sunarak almaktayız.

Kocaeli Hurdacı

Güler yüzlü ve bu sektörde işin ehli olmuş ekip arkadaşlarımız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sizlere hurda alım işinde en iyi yardımı veriyor. Tüm hurdalarınızı Kocaeli hurdacısı olarak adresinize gelerek satın alıyoruz. Biz tüm bu hurdaları geri dönüşüme kazandırırız, dünyamızın daha fazla kirlenmesinin önüne geçmeye çalışıyoruz. Siz de hem ülkemizin ekonomisine hem de çevre kirliliğine olumlu katkı vermek istiyorsanız gelin işbirliği yapalım, depoda kullanmadığınız hurdaları, malzemeleri Kocaeli hurdacılık gelsin alsın.

Hurdacılık sektöründe hurdalarınıza en iyi değeri veren ve kaliteli hizmet sunan bir firmayız. Bu sektörde Kocaeli hurdacı her zaman en iyisini yapar. Sizden tek istediğimiz bizimle iletişime geçmenizdir. Firmamızın tüm vasıtalı gezer halde olduğu için anında adresine gelip hurda alım satım işini büyük bir titizlikle halleder. Hurdalarınızı yükleme yaparken aynı zamanda Kocaeli hurda ödemenizi nakit olarak gerçekleştirir.

Hurda alım satımı işimizin yanında bir de yıkım-söküm işlerinizi de Kocaeli hurda firması yapıyor. Kullanılmaya yüz tutmuş yapıların, bu iş konusunda güven kazanmış, işinin hakkını veren ekiplerimiz tarafından yıkımı yapılmaktadır. Metal yapıların sökümü için de Kocaeli hurda firmamıza danışmadan geçmeyiniz.

Biz sadece Kocaeli hurdacı olarak demir ve inşaat hurdası alımı yapmıyoruz. Birçok hurda çeşitlerini satın alıyoruz. Bakır, çinko, alüminyum, kablo, paslanmaz, sarı, akü….aklınıza hangi tür malzeme geliyorsa hepsini alıyoruz.

Ülkemizde yıl içerisinde tonlarca hurda malzemesi atılmaktadır. Bu atıkların fiyatını hesaplasak belki de kalem yetmeyecek, Bu atılan hurdaların neredeyse %85’i boşa gitmektedir. Biz Kocaeli hurdacı olarak bu hurdaları geri dönüşüme kazandırark; ülkemizin ve çevremizin kazanması için çalışıyoruz. Hurdacılık mesleği gerçekten çok önemli bir meslek ve yavaş yavaş hurdacılığın önemi anlaşılmaktadır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Tüm çabamız müşteri memnuniyeti. Tek yapmanız gereken Kocaeli hurdacı ile iletişime geçmek.

Bir önceki yazımız olan Yalova Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.