Hadımköy Hurdacı ve Geri Dönüşüm Firması

Hadımköy hurdacı sektöründe senelerdir hizmet sağlayan Kınıklar Hurda Metal Arnavutköy’e bağlı bulunan tüm ilçelerden de her nevi hurdayı yüksek tonajlarda nakit ödemeyle alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hadımköy genelinden her nevi demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, akü hurdası, paslanmaz hurdası, talaş hurdası, pirinç sarı musluk hurdası alan Kınıklar Hurda Metal en güncel fiyatlar üzerinden hurda alımı yapmaktadır. Hadımköy hurdacısı olarak Arnavutköy’e bağlı bu semtin tarihi geçmişini de buradan inceleyebilirsiniz. (Hadımköy hurdacı)

Hadımköy’de ki hurdacılar arasında hurda karşılığı bina yıkım işleri, çatı söküm işleri, 2.el makine alım satım hizmetleri, oksijenle kesim, söküm işleri gibi birçok profesyonel hizmeti tek çatı altında yürüten Kınıklar Hurda Metal adresinizde nakit ödemeyle tüm hurda malzemelerinizi satın almaktadır. Hadımköy içerisinde bulunan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, organize sanayi bölgelerinden, özel ve kamu şirketlerinin genelinden hurda alımı yapmaktayız.

Hurdacı olarak Hadımköy Geneline Her Gün Hizmetimiz Bulunmaktadır

Hurdacı hadımköy şirketi olarak senelerdir geri dönüşüm sektörüne hizmet sağlayan Kınıklar Hurda Metal Arnavutköy genelinde yer alan semtlerinde her birisinde hizmet sağlamaktadır. Alanında senelerin hurdacılık tecrübeleri bulunan geri dönüşüm ekibiyle evsel atıklarınızı, sanayi atıklarınızı yüksek tonajlarda alıyor geri dönüşüme kazandırıyoruz. Alanında yenilikçi yaklaşımlarıyla geri dönüşümü en zirve noktalara getirmek adına da var gücümüzle emek harcıyoruz.

Hadımköy Geri Dönüşüm Firması Olarak Her Zaman Yanınızdayız

Hadımköy geri dönüşüm sektöründe 16 yıldır bir fiil hizmet yürüten Kınıklar Hurda Metal semtte birçok fabrikanın atık hurda malzemelerini peşin ödemeyle güncel fiyat teklifleri sunup satın almış olup, bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmıştır. Hadımköy geri dönüşüm firmaları arasında yüksek müşteri potansiyeline sahip olan firmamızla hemen iletişime geçebilir, hurdalarınızı nakit ödemeyle Kınıklar Hurda Metal ile değerlendirebilirsiniz.