Yazılar

hurdacılar

Hurdacılar Olarak Amacımız Daha Güzel Bir Doğa

Hurdacılar kimdir? Neler yapar? Doğaya ne gibi katkılar sunar? Gelin hep birlikte inceleyelim. Hurdacılığın genel manada tanımını yapacak olursak, hurdacılık; artık kullanım ömrünü tamamlamış, insanlara sunduğu kolaylığı tam manasıyla yitirmiş olan maddelerin (cam çeşitleri, metal çeşitleri, plastik çeşitleri, kâğıt çeşitleri) buraya birçok madde ekleyebiliriz, tekrardan insanlar yararına sunulmasına, geri dönüşüm tesislerinde tekrardan farklı ürünler olarak üretilmesine aracılık eden meslek unvanı olarak tanımlanmaktadır.

Doğaya oldukça büyük zararları olan bu maddeler geri dönüşüm tesislerine hurdacılar aracılığıyla toplanıp teslim edilmekte, geri dönüşüm fabrikalarına gelen bu ürünler sonrasında ayrıştırılarak belirli işlemler neticesinde ham maddeye dönüştürülmekte, bu ham maddeler ise üretici fabrikalara satılmakta, birçoğu yurtdışına ihraç edilmekte, böylece yeni ürünlerin oluşumuna katkı maddesi olarak kullanılmaktadır.

Hurdacı kelimesi insanların kulağına geldiğinde birçok kişi dolandırıcı, hırsız gibi söylemler ifade etmektedirler. Oysa mesleğimizin ne kadar şerefli, ne kadar kutsal bir meslek olduğunu bilseler mutlaka özür dileyeceklerini temenni ediyoruz. Hurdacılık alım satımın ötesinde, tamamen doğanın, yaşadığımız evrenin yaşanabilir hale gelmesi için öncülük eden kişilerin oluşturduğu topluluklardır. Günümüzde tonlarda atık ürün Kınıklar Metal aracılığı ile Türkiye genelinden hurdacı statüsünde toplanıp geri dönüşüm tesislerine teslim edilmektedir.

hurda alanlar

Hurda Alanlar Arasında Kurumsallığın Meşalesini Taşıyoruz

Hurda alanlar kimlerdir? Gibi soruları Google gibi arama motorları üzerinden sıkça görmekteyiz. Mesleğimiz birçok kişi tarafından değersiz görülse de kötülense de evrene genel bakıldığında tüm veriler bu kişilerin aksini göstermektedir, mesleğimizin hurdacılığın ne kadar şerefli bir meslek olduğunu göstermektedir. Geri dönüşümün en önemli özelliği israfı ortadan kaldırmaktır. Ayrıca yaşadığımız doğa üzerinde doğal kaynaklarımızın korunması, kullandığımız yakıt, elektrik, kömür vs. enerjiden tasarruf sağlamak, dünya genelinde ham madde ihtiyacını karşılayıp azaltmak gibi tüm süreçlerde hurdacılık en başta gelmektedir.

Birçok kurum ve kuruluş ham madde ihtiyacının geri dönüşümden karşılanması adına teşvikler sunmaktadırlar. Bunu istemelerinin en büyük nedeniyse az enerji harcattırıp enerjiden tasarruf sağlamaktır. Bizler enerji tasarrufunun sağlanmasına ne kadar emek harcarsak iklimlerde olası değişikliğe yol açacak olan sera gazı adı verilen maddenin salımı da o kadar azalacaktır. Böylece insanlar olsun, evrende yaşayan diğer canlılar olsun temiz bir nefes alacak, sağlıklı bir yaşamın keyfini çıkaracaklardır.

Hurda alan firmalar arasında yaygın olarak Türkiye genelinde doğudan batıya, kuzeyden güneye hizmetlerimizi sağlamakta, tonlarca atığı en uygun fiyatlara fabrikalardan, sanayi sitelerinden, şantiye alanlarından satın alarak bunları geri dönüşüm tesislerine kendi içimizde ayrıştırıp teslim etmekteyiz.

hurda alan yerler

Hurda Alan Yerler Arasında En İyi Fiyatlar Kınıklar Metalde

Hurda alan yerler olarak Google üzerinden yüzlerce telefon numarası bulabilirsiniz. Bunlar arasında Kınıklar Metal ise Türkiye genelinde sağladığı hizmetleriyle kendisini şahlandırıp en yükseklere taşımış, kendi sektörünün öncüsü olmuştur. Kınıklar Metal farkını yaşamak isterseniz hemen bize web sayfamızda yer alan telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hurdacılık sektöründe geri dönüşüme kazandırılacak maddeler nelerdir? Hangi ürünler için firmanızı arayabilirim derseniz de, demir, bakır, alüminyum, cam, kâğıt, karton, motor, elektronik adı verilen atıklar, tekstil ürünleri her nevi metal atıkları için firmamızı arayabilirsiniz. Türkiye genelinden hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Özellikle metal çeşitleri hurdacılar olarak geri dönüşüme yoğun bir şekilde teslim ettiğimiz atıkların başında gelmektedirler. Nedenini açıklayacak olursak, tamamen kullanım alanının yoğunluğundan kaynaklanmaktadır. Sanayi siteleri, kentsel dönüşüm, üretim alanlarının artması bunların en büyük teşvikleri arasındadır.

Metal çeşitleri geri dönüşüme başlanmadan önce ayrıştırılma işlemleri sağlanmaktadır. Metaller türlerine ayrıştırıldıktan sonrasında ise en uygun geri dönüşüm tesislerine teslim edilmektedirler. Tesislerde ise farklı işlemlere tabi tutularak eritilmekteler ve sonrasında ham madde olarak üretim sürecine kazandırılmaktadırlar.

Ayrıca hurdacı telefonu arayışınızla ilgili olarak web sayfamıza buradan ulaşabilir, hangi ürün için hangi firmayı aramanız gerekiyor, en kolay hurdacı telefonu nasıl bulunur içeriğimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

hurdacı istanbul

Hurdacı İstanbul Olarak Sektöre Yön Veriyoruz

Hurdacı İstanbul olarak bu büyük kentimizde alanında senelerin tecrübesine, bilgi birikime sahip olan uzman kadromuzla, müşterilerimizin tamamına Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinde en iyi fiyatları sunmakta, metal sektörünün fiyatlarını günlük olarak analiz edip, fiyatlarımızı tamamı ile sektörümüze özel piyasadan uygulamaktayız. Hurdacı olarak her nevi hurdalarınızı yerinizden ve değerinde satın alıyor, geri dönüşüme kazanımında faaliyetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Hurdacı olarak müşterilerimizin ürünlerini zamanında teslim alıyor, müşteri sürekliliğini ve memnuniyetini daima ilerleterek sektöre farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Öncelikli olarak amacımız 7/24 sağlamış olduğumuz hizmetlerimizle zamanında teslimat süreciniz hızlandırıp, müşteri memnuniyeti sürecini maksimum derecelere çıkarmaktır.

Hurdacı İstanbul firmaları arasında oldukça popüler bir unvana sahip olan firmamız Anadolu yakasından Avrupa yakasına kadar yer alan tüm ilçelerde hizmetlerini ilk sektöre girdiği süreçten bugüne kadar başarılı bir şekilde yürütmüştür. Hurdacı olarak İstanbul konumunda fabrikalardan hurda alımı, şantiyelerden hurda alımı, sanayi sitelerinden, organize sanayi bölgelerinden hurda alımı, adresten hurda alımı gibi başarılı projelerin tamamını aktif olarak yürüten Kınıklar Metal farkını her zaman sektörde göstermeyi başarmıştır. Ayrıca Hurdacı İstanbul olarak süreçlerimiz arasında yaygın olarak hurda karşılığı yıkım işlerini de gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın ağır vasıta araç belgeleri bulunmakla birlikte, kadromuzda yer alan ekip arkadaşlarımız senelerin bilgi birikimine ve deneyimine sahiptir. 

Hurdacı İstanbul olarak hedefimiz İstanbul genelinde temiz bir çevre, sağlıklı bir yaşam almaktır. Kınıklar olarak bu güzel şehrimizi çöp yığını olmaktan kurtarıyor, çocuklarımıza temiz bir doğa bırakmak adına var gücümüzle durmadan, yılmadan çalışıyoruz. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, çelik hurdası, sarı hurdası, sac hurdası, plastik hurdası gibi aklınıza gelebilecek her türlü hurdanın alımını sağlıyoruz. Şehir dışı alımlarımızda ise 5 ton altında alımlar için gitmiyoruz. Firmamızı aramadan önce mutlaka elinizde yer alan ürünlerin net videolarını, fotoğraflarını whatsaap üzerinden firmamıza ulaştırınız.

Bunu dememiz de yer alan neden ise siz değerli müşterilerimize en güzel fiyatları sunmaktır. Ayrıca hurda fiyatlarımız metal borsasından anlık olarak güncellenmektedir. Metal borsasının fiyatları neyse bizim fiyatlarımızda aynıdır. Hurdacı İstanbul olarak kaliteden, müşteri memnuniyetinden, dürüstlükten hiçbir zaman taviz vermedik.  Hurdacınız Olarak İstanbul genelinden tüm telefonlara açığız, bir telefon kadar uzağınızdayız. Arayın, hemen gelelim. Tüm müşterilerimizle uzun yıllardır çalışıyoruz, sıradaki uzun yıllar çalışacağımız müşterimiz neden siz olmayasınız! Kınıklar Metal her daim hizmetinizdedir.

İstanbul hurdacı sektöründe 21 yıldır verdiğimi mücadele neticesinde bugün Kınıklar Metal olarak kurumsallığa giden yolda büyük adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Hurdacılığın hakkını verebilmek adına, İstanbul Anadolu yakası genelinde yer alan ilçeler, Avrupa yakasında yer alan ilçelerde dahil olmak üzere İstanbul sınırlarına yakın olan şehirler de aralıksız olarak çalışmalar yürütmekteyiz. İstanbul hurdacıları arasında adeta bir yıldız gibi parlayan firmamız demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası her çeşit metal hurdalarının alımını gerçekleştirmekte, tüm müşterilerine fiyat olarak metal borsasının belirlediği rakamlar neyse onu sunmaktadır. Siz de İstanbul hurda alan firmalar arasından Kınıklar Metal farkını görmek isterseniz hemen firmamıza ulaşabilir, elinizde yer alan atık ürünlerin geri dönüşüme kazandırılması, aile bütçenize katkı sağlamak adına farkımızı ve kalitemizi görebilirsiniz.

İstanbul hurdacısı olarak fabrikalardan yüksek tonaj hurda alımı, şantiyelerden hurda alımı, Organize sanayi bölgelerinden hurda alımı gibi farklı birçok iş kolunu bir arada yürütmekteyiz. Hurdacılar arasında her daim farkımızı müşterilerimize sağladığımız profesyonel hizmetlerle, sunduğumuz yüksek fiyatlarla göstermekte, müşterilerimizle bir defalık bir alışveriş değil sürekli olarak ticaret girişiminde bulunma düşüncesine sahip bir firmayız.

İstanbul hurdacı firmaları arasında son zamanlarda siz değerli müşterilerimizden gördüğü üzere yüzlerce firma ortaya çıktı. Teknolojinin gelişimiyle birlikte hurdaya olan değerde arttı. Biz bugün değil senelerdir bu sektörün aşığıyız. İstanbul’da daha birçok yerde yerleşim alanı kurulu değilken bizim firmamız vardı. Bundan dolayı biz bu işin içerisinde piştik, olgunlaştık, mahalle firmasıyken şuan devasa bir şirket haline geldik, halen de büyümeye devam ediyoruz.

Kınıklar Metal olarak İstanbul hurdacı dendiği anda Anadolu yakası, Avrupa yakası genelinde birçok firma bizi tanıyor. Günümüzde kentsel dönüşümün artışıyla birlikte, hurda karşılığı yıkım işlerini de biz Kınıklar olarak üstlendik. İstanbul genelinde birçok bölgede yıkımlar gerçekleştirdik. Müşterilerimizin her zaman maddi manevi olarak iyiliklerini istedik, elimizden gelen tüm olanakları Kınıklar Metal olarak İstanbul genelinde hurdacı olarak müşterilerimize sunduk. Bugün yine müşterilerimizin zorlu süreçlerde her daim yanındayız. Her nevi atık malzemelerinizi bize en iyi fiyatlara satabilirsiniz. 

Hurdacılık bildiğiniz üzere ilk zamanlarda mahalle aralarında el arabaları ile yapılıyordu, biz de böyle başladık. Sonrasında sevgili müşterilerimiz bizi tanıdıkça Kınıklar dilden dile başarısıyla, müşterilerine verdiği güvenle dolaşmaya başlayınca adım adım ilerledik. Bugün devasa bir alanda yer alıyoruz. Her zaman hurdacılar arasında farkımızı koruduk. Dürüstlükten hiçbir zaman ayrılmadık. Her daim müşteri memnuniyeti önceliğimiz oldu. Bugün ise saygın bir firma diye anılıyoruz. Ülkemizin her bir yanından firmamızı günlük yüzlerce telefondan arıyorlar. Eğer biz bunu başardıysak tamamen temelimizin sağlam olmasından dolayı başardık. Bugün ise en büyük hedefimiz Dünya geneline açılmak, nasipse bu da olacak, biz kararlı ve azimliyiz. Kınıklar olarak her daim yanınızdayız.

Hurdacılar arasında siz değerli müşterilerine bu denli değer veren firmaları bırakmayınız. Bizler sizin kesenizi de düşünüyoruz. Siz değerli müşterilerimize kazandırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca Kınıklar olarak oksijenle kesim işleri de yürütmekteyiz. İstanbul genelinde Esenyurt Hurdacı, Büyükçekmece hurdacı, Beylikdüzü Hurdacı, Arnavutköy hurdacı, Küçükçekmece hurdacı, Bahçelievler hurdacı, Şişli hurdacı, Başakşehir hurdacı, Ataşehir hurdacı, Ümraniye hurdacı, Tuzla Hurdacı olarak adımız her ilçede dilden dile halen yayılmaktadır. Hurdacı olarak Kınıklar farkını siz değerli müşterilerimize sunduğumuz için kendimizle de gurur duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Gelecek güzel günler için her daim yanınızdayız.

Ayrıca en yakın hurdacı olarak İstanbul genelinde hurdacı süreçlerinizde numaramızı hemen çevirerek, size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Hurdalarınızı piyasaya göre değerinde satın alıyoruz. Araç gereç parkurumuz oldukça geniş olduğundan dolayı aynı anda birçok yere anında hizmet sağlıyoruz. Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Ülkemizin kalkınması adına var gücümüzle hizmet veriyoruz. 

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası

Hurdacı İstanbul Avrupa yakası yaklaşımında önceliğimiz, firmamızın ana prensibi, faaliyetlerimizi geri dönüşüm süreçlerimizle yurtdışına da taşımaktır. Firmamız, hurda alımlarını sektörde mutlu müşteri prensibini benimseyerek her zaman piyasanın üzerinde fiyatlar sunup, müşterilerinin mutluluğunu paylaşarak devam ettirmektedir. İstanbul Avrupa yakası hurdacı olarak imalat atığı hurdalarınızdan, fabrika hurdalarınıza, şantiye ve yıkım hurdalarınıza kadar her nevi kullanım ömrünü tamamlamış, geri dönüşüme kazandırılması gereken ürünleri topluyoruz. Çevremizi de düşünerek çevrede atık ürünlerin kötü bir görüntü oluşturmasını da önlemekteyiz.

hurdacı istanbul

Hurdacı İstanbul Anadolu Yakası

Hurdacı İstanbul Anadolu yakası faaliyetlerini de aralıksız olarak sürdüren firmamız, evinizin mutfağında, herhangi bir alanında kullanmış olduğunuz işlevini yitiren tüm ürünlerinizi çöpe atmanız yerine sizden satın almaktadır. Hem aile bütçenize katkı sağlamanıza vesile olmakta, hem de atık duruma gelmiş olan ürünlerinizi insanların tekrar kullanımına sunmak adına geri dönüşüm tesislerine teslim etmektedir. İstanbul Anadolu yakası hurdacı olarak, beyaz eşya hurdalarınızı sizden en iyi fiyatlara satın almakta, yeni bir ürün satın alırken harcama maliyetlerinizi de azaltmaktayız. Ayrıca elden çıkarmak istediğiniz hurdalarınızı adresinize gelip teslim almakta, ödemelerinizi ise nakit olarak adresinizde size sağlamaktayız. Ayrıca 2.el temiz eşya aradığınızda, özellikle beyaz eşyalar için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Hurdacı Telefonu Aramayın Biz Size Yakınız

Hurdacı telefonu arama derdinizi Kınıklar Metal olarak ortadan kaldırıyor, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunarak ürünlerinizi fabrikalarınızdan, şantiye alanlarından, iş merkezlerinden, üretim tesislerinden anında yüksek tonajlarda satın alıyoruz. Hurdacılık ile ilgili olarak bir açıklama yapacak olursak, atıl duruma gelmiş olan kullanım ömrünü tamamlamış malzemelerin hurdacılar tarafından satın alınarak, geri dönüşüme kazandırılması evresine verilen genel isim olarak açıklamak yerinde olacaktır. Hurdacı numarası aradığınızda öncelikli hurdacının büyük bir hurdacı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyük hurdacılar hurdalarını depolarında stoklayarak, ayrıştırma işlemlerini gerçekleştirerek hızlı bir şekilde geri dönüşüm tesislerine teslim etmektedirler. Geri dönüşüm tesislerine gelen hurdalarsa burada tekrardan temizlenip ayrıştırma işlemi tekrar sağlanarak, en son işlenen uygulamalarla birlikte ham madde şeklinde yeni ürünlerin üretimi için piyasa sürülmektedir.

istanbul hurdacı

İstanbul Hurdacı Telefonları

İstanbul hurdacı telefonları şeklinde Google üzerinde arama yapmadan önce şunu bilmenizi isteriz ki! Bu sektör dünya genelinde milyar dolar değerlerinde işlerin döndüğü oldukça kıymetli bir sektördür. Ülkemizden bir örnek vermemiz gerekirse, senede 30 milyon civarına yaklaşan evsel atık, 1,5 milyona yakın endüstriyel atık, 150.000 ton civarı tıbbi atık cinsi ortaya çıkmaktadır. Bu atıkları kendi içerisinde kategorilerine cinslerine göre böldüğümüzde ise büyük oranı kâğıt adın verdiğimiz atıklar, geri kalan kısmı ise cam ve hurda metal gruplarından oluşmaktadır. Hurdacı olarak şunu bilmenizi de isteriz ki! Bu atıkların büyük oranı geri dönüşüme kazandırılmadan direk olarak çöpe gitmektedir. Bu atıkları müşterilerimizin tamamından çöpe atmamasını biriktirip İstanbul en yakın hurdacı olarak Kınıklar metal firmasını aramasını temenni etmekteyiz. [/av_textblock]